همه محصولات
کلید واژه ها [ iron automatic wire mesh welding machine ] همخوانی داشتن 78 محصولات.
CE Iron 200 mm Fence Mesh Welding Machine ، دستگاه جوش مش اتوماتیک
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| ولتاژ: | 220v / 380v / 415v / 440v |
دستگاه جوش مش ساخت و ساز سیم گالوانیزه 250A 6mm
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش ساختمان |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، نصب میدانی ، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
مصرف کم برق، عرض دو متری، سرعت بالا
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش فنس |
|---|---|
| سیستم کنترل: | PLC |
| مواد: | سیم آهنی |
PLC Wire Mesh Welder عرض شبکه 2.1m اندازه سوراخ 1/2 اینچ
| نام محصول: | دستگاه مش سیم جوشی |
|---|---|
| سرعت جوش: | 60--120 بار در دقیقه |
| عرض مش: | حداکثر 1.2-2.5 متر |
اندازه سوراخ 1/2 اینچ دستگاه براق سیم جوشکاری قفس مرغ براق برق
| نام محصول: | دستگاه مش سیم جوشی برقی |
|---|---|
| قطر سیم: | 0.45-2.6 میلی متر |
| سرعت جوش: | 60--120 بار در دقیقه |
30mm آهن صفحه زیمنس Plc میش جوش ماشین سوراخ اندازه 100 * 100mm
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 220V/380V/415V/440V |
جاده سازی CNC 2.5 mm رول مش جوشکاری ماشین
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| سیستم کنترل: | صفحه نمایش لمسی و لمسی |
| سوئیچ کنترل: | اشنایدر فرانسه |
دستگاه جوش مش رول ساختمان TEC 230 Mousetop Building
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| قطر سیم: | 2.4-6.0 میلی متر |
| عرض مش جوشکاری: | 2400 میلی متر |
دستگاه جوش مش تقویت کننده محور Semi Auto 7.5KW 4mm Axis
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، پشتیبانی فنی ویدئو |
| گواهی: | CE |
2.5 متر ساخت و ساز مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |

