همه محصولات
کلید واژه ها [ iron automatic wire mesh welding machine ] همخوانی داشتن 78 محصولات.
دیافراگم دستگاه جوش مش ساختمانی 100x100mm اندازه پانل 2x3m
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساختمانی |
|---|---|
| استفاده: | مش های نرده جوش |
| وزن: | 4.5 T |
سیم پیچ سروو موتور 2500 میلی متر تقویت کننده دستگاه جوش مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
| طریقه استفاده: | مشهای نرده ای جوشکاری |
صفحه نمایش لمسی 3D 10.5T 3000mm Wire Mesh Machine ساخت
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 220v / 380v / 415v / 440v |
دستگاه جوش مش رول 80 متری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| قطر سیم: | 2.4-6.0 میلی متر |
| عرض مش جوشکاری: | 2400 میلی متر |
2.2 کیلو وات سرعت بالا 24pcs دستگاه رول مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| مواد ماشین: | ورق آهن |
| کابین کنترل: | یک مجموعه |
دستگاه جوش مش نرده 2500mm 7.5KW کمتر کارگر
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| کاربرد: | در راه آهن ، بزرگراه ، فرودگاه ، حفاظت از بندر استفاده می شود. |
| عرض مش: | 2500 میلی متر (عرض مش استاندارد) |
سیلندرهای هوا SMC 50 میلی متر ماشین جوشکاری فنس مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور ، خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیرات میدانی ، پش |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
تغذیه خودکار دستگاه جوش مش ساخت و ساز 200 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه جوش مش ساختمانی سروو موتور 6 میلی متر
| نام محصول: | ساخت و ساز دستگاه جوش داده شده مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3.0-6.0 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه جوش مش مش فولادی 125kva
| نام محصول: | ساخت و ساز دستگاه جوش داده شده مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3.0-6.0 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |

