همه محصولات
کلید واژه ها [ iron automatic wire mesh welding machine ] همخوانی داشتن 78 محصولات.
2.5 متر ساخت و ساز مش جوشکاری ماشین ، سیم اتوماتیک ماشین جوشکاری مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
پهنای 7 فوت ابریزه اندازه 1 اینچ اتوماتیک سیم ابریزه جوش ماشین الکتریکی
| نام محصول: | دستگاه مش سیم جوشی برقی |
|---|---|
| قطر سیم: | 1-1.8 میلی متر |
| عرض مش: | 7 فوت |
دستگاه های جوشکاری مش مش سیم قرمز PLC 5.5kw 2500mm
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| محصول نهایی: | رول مش و پانل مش |
| طول مش رول: | Max. حداکثر 80m 80 متر |
دستگاه های جوش مش مش 2.5 6 6 متر پانل تقویت کننده پل
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر یا 4-8 میلی متر |
| گواهی: | CE,ISO9001 |
دستگاه های جوشکاری مش مش سیم 12 میلی متر 100 میلی متر ، دستگاه مش سیم جوش داده شده خودکار
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، پشتیبانی فنی ویدئو |
| گواهی: | CE |
ماشین جوشکاری شبکه سیم 3 میلی متری برای اندازه سوراخ 50 * 50 میلی متری
| نام محصول: | دستگاه جوش سیمی در رول |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/440V/415V/220V |
کنترل PLC دستگاه جوش سیم مش سیم تقویت کننده بتن 6-12 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه جوش مش میله فولادی تقویت کننده |
|---|---|
| فشار جوشکاری: | سیلندر هوا |
| نوع جوش: | پنوماتیک |
CE آب خنک کننده 2500 میلی متر تقویت کننده ماشین جوش مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| قطر سیم: | 2.5-6.0 میلی متر |
| عرض مش: | 2500 میلی متر |
3-6mm حصار محافظ حصار آویز جوش ماشین سیم متقاطع فضا 50-200mm Plc
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 ولت / 50 هرتز / سفارشی |
| سرعت جوش: | 50-75 بار در دقیقه |
دستگاه جوش مش ساختمانی پنل رول GWCD 2500
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| محصول نهایی: | رول مش و پانل مش |
| طول مش رول: | Max. حداکثر 80m 80 متر |

