همه محصولات
کلید واژه ها [ fence mesh welding machine precise control ] همخوانی داشتن 59 محصولات.
سرعت 100 بار دستگاه جوش سیم مش موتور 4.0kw در رول
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول جوش داده شده |
|---|---|
| قطر سیم: | 0.45-2.6 میلی متر |
| گواهی: | CE |
بزرگراه 12 میلی متر عرض مش 3 متر تقویت کننده مش دستگاه جوش پنوماتیک
| نام محصول: | دستگاه جوش مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 6-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
2.5 متر ساخت و ساز مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه جوش سیم خودکار 50-200 میلی متر فضای سیم متقاطع 415 ولت 440 ولت
| نام محصول: | دستگاه جوش سیمی تمام اتوماتیک |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، خدمات نگهداری و تعمیرا |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
GWC 2500D صفحه لمسی 15KW دستگاه جوش مش میلگرد
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| ترانسفورماتور جوشکاری: | 200KVA (خنک کننده آب) |
| جوشکاری مواد الکترودهای مس: | مس زیرکونیوم کروم |
2.5 متر ساخت و ساز مش جوشکاری ماشین ، سیم اتوماتیک ماشین جوشکاری مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
نقشه کشی مکانیکی دستگاه جوش مش رول 3 میلی متری 5.5 کیلو وات
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| روش مش نقشه کشی: | مش نقشه کشی مکانیکی |
| عرض مش: | 1200 میلی متر 1500 میلی متر 2000 میلی متر 2500 میلی متر |
حصار امنیتی دستگاه جوش سیم مشبک قطر 3-6 میلی متر
| نام محصول: | خط تولید جوش سیم مش |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
2500D 5mm 65 Times ساخت و ساز مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 5.0-9.0 میلی متر |
| عرض مش جوشکاری: | 2500 میلی متر |
50 میلی متر دستگاه جوش مش تقویت شده
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| ضخامت میله فولادی: | 4.0-9.0 میلی متر |
| ماشین تایپ: | مکانیکی |

