همه محصولات
کلید واژه ها [ automatic wire mesh welding machine plc ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
ماشین آلات جوشکاری مش رول 6 میلی متر کمتر کارگر CNC
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| گواهی: | CE, ISO 9001-2008 |
0.3MPa پنوماتیک 3000 میلی متر دستگاه جوش مش میلگرد
| نام محصول: | تقویت کننده دستگاه جوش مش |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
CE GWC 3000B 12 mm تقویت کننده ماشین جوش مش
| نام محصول: | تقویت کننده دستگاه جوش مش |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
دستگاه جوش مش ساخت و ساز 4.8T 2500mm ساخت و ساز
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| فرم سیم خط: | سیم پیچ خوراک خوراک اتوماتیک |
| سیم متقاطع: | از قبل صاف و برش بزنید |
اندازه مش 75 میلی متر تقویت دیوار آجر نیروی مش دستگاه جوش با راندمان بالا
| نام محصول: | دستگاه جوش توری آجر فورس |
|---|---|
| نوع سیم طولی: | تغذیه سیم کویل |
| نوع سیم متقاطع: | پیش برش |
قطب تغذیه اتوماتیک پهنای میش 2.5m تقویت میش جوش ماشین
| نام محصول: | دستگاه جوش مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
دستگاه جوش مش نرده ای 200 میلیمتری Pre Cutway Expressway
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| سرعت جوش: | 40-60 بار در دقیقه |
دستگاه جوش مش تقویت شده Mitsubishi 1.2m Pre Cut
| نام محصول: | ساخت و ساز دستگاه جوش داده شده مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3.0-6.0 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه جوش مش بتن مسلح بتن Panasonic Plc با طول 12 متر
| نام محصول: | دستگاه جوش مش تقویت کننده |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
2500 میلی متر PLC 5 میلی متر دستگاه جوش مش تقویت شده
| نام محصول: | تقویت کننده دستگاه جوش مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380 ولت / 220 ولت / 415 ولت / 440 ولت |

