همه محصولات
کلید واژه ها [ automatic wire mesh welding machine plc ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
دستگاه جوش مش تقویت کننده اتوماتیک PLC 5.5KW
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| الکترود جوشکاری: | خنک کننده آب |
| اندازه الکترود جوشکاری فوقانی: | 20 * 120 میلی متر |
دستگاه جوش مش ساختمانی پنل رول GWCD 2500
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| محصول نهایی: | رول مش و پانل مش |
| طول مش رول: | Max. حداکثر 80m 80 متر |
دستگاه جوش توری میله فولادی آجدار قلاب پنوماتیک Pull Plc
| نام محصول: | دستگاه جوش توری میله فولادی آجدار |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
ظرفیت نامی 160kva دستگاه جوش رول مش سیم سیم پیچ جوش داده شده
| نام محصول: | دستگاه جوش مش رول جوش داده شده |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
اندازه سوراخ 150 * 150 میلی متر PLC دستگاه جوش مش تقویت کننده برای میله فولادی
| نام محصول: | دستگاه جوش مش میله فولادی تقویت شده |
|---|---|
| قطر میله فولادی: | 5.0-12.0 میلی متر |
| عرض مش: | 2500 میلی متر |
ماشین جوش خودکار استاکر میش طول 6m تقویت استیل استار میش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش میله فولادی تقویت کننده |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | راه اندازی و آموزش، پشتیبانی فنی ویدئویی |
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
حفاظت از راه آهن 50 * 200mm اتوماتیک دستگاه براق سیم جوش برای حصار 3d
| نام محصول: | دستگاه جوش مش حصار |
|---|---|
| روش جوشکاری: | با جوشکاری مقاومتی |
| سرعت جوش: | 75 بار در دقیقه |
دیافراگم دستگاه جوش مش ساختمانی 100x100mm اندازه پانل 2x3m
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساختمانی |
|---|---|
| استفاده: | مش های نرده جوش |
| وزن: | 4.5 T |
اندازه سوراخ ساخت پل 100mm دستگاه جوش شبکه ربر تقویت شده
| نام محصول: | ماشین جوش شبکه ی رابر تقویت شده |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
دستگاه جوش شبکه میله فولادی تقویت کننده خط خودکار 12 میلی متر قطر
| نام محصول: | دستگاه جوش مش میله فولادی تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 6-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |

