همه محصولات
کلید واژه ها [ 440v wire mesh spot welding machine ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
خنک کننده آب 8 میلی متر دستگاه جوشکاری نیمه اتوماتیک ، دستگاه جوش نقطه ای مش مش
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری گریتینگ فولادی |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، راه اندازی و آموزش |
| طریقه استفاده: | جوشکاری گریتینگ فولادی |
Cross Pre Cut 2500D 5.5KW سیم جوش نقطه ای دستگاه جوش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
دستگاه جوش پانل مش حصار CE 4.0-8.0mm کنترل دقیق 415 ولت
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش سیم |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| سرعت جوش: | 40-60 بار در دقیقه |
دستگاه جوش پانل مش میلگرد 2.5 متری پاناسونیک Plc
| نام محصول: | خط تولید پنل مش میلگرد |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
اندازه مش قابل تنظیم طول 12 متر میلگرد دستگاه جوش مش
| نام محصول: | خط تولید پنل مش میلگرد |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
تغذیه خودکار دستگاه جوش مش ساخت و ساز 200 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
صفحه نمایش لمسی 3D 10.5T 3000mm Wire Mesh Machine ساخت
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 220v / 380v / 415v / 440v |
دستگاه جوش مش تقویت کننده روسازی بتن با ظرفیت 150kva
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
مش ساخت و ساز 3mm BRC 440V دستگاه شبکه سیم ، دستگاه سیم مش اتوماتیک
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| وزن: | 6500 کیلوگرم |
قفس مرغ تمام اتوماتیک دستگاه جوش مش 415 ولتی را تنظیم کنید
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| رنگ: | قابل سفارشی سازی است |

