همه محصولات
کلید واژه ها [ 2500mm wire fence machine ] همخوانی داشتن 146 محصولات.
220 ولت ISO 9001 دستگاه برش مش ساخت 0.9 متری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش سیم |
|---|---|
| قطر سیم: | 4-8 میلی متر |
| گواهی: | CE,ISO9001 |
2.5 متر ساخت و ساز مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش مش ساخت و ساز |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه ساخت مش جوش داده شده صفحه لمسی 1200 میلی متری فولادی موتور اصلی 4.0 کیلووات
| نام محصول: | دستگاه جوش توری فولادی جوش داده شده |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
دستگاه پانل مش سیم جوش داده شده 30 میلی متری با راندمان بالا 7-9 کیلووات بر ساعت
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش سیم جوش داده شده |
|---|---|
| اندازه سوراخ: | 50 * 50 میلی متر 100 * 100 میلی متر 150 * 150 میلی متر 200 * 200 میلی متر |
| عرض مش: | 1000 میلی متر. 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 2000 میلی متر، 2500 میلی متر |
سیم 8 میلی متر موتور 11 کیلو وات تقویت کننده مش جوش ماشین PLC کنترل
| نام محصول: | دستگاه جوش مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 4.0-8.0 میلی متر |
| عرض مش: | 2500 میلی متر |
دیافراگم تغذیه 50 * 50 میلی متر سیم پیچ فولادی سیم مش سیم خط ماشین ساخت به طور خودکار
| نام محصول: | خط ساخت مش سیم سیم پیچ |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، خدمات نگهداری و تعمیرا |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
دستگاه جوش سیم خودکار 50-200 میلی متر فضای سیم متقاطع 415 ولت 440 ولت
| نام محصول: | دستگاه جوش سیمی تمام اتوماتیک |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، خدمات نگهداری و تعمیرا |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
سروو موتور زیمنس PLC 3-6 میلی متری سیم مش پانل دستگاه 7.5kw تمام اتوماتیک
| نام محصول: | خط تولید پنل مش سیم |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، خدمات نگهداری و تعمیرا |
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
بزرگراه 12 میلی متر عرض مش 3 متر تقویت کننده مش دستگاه جوش پنوماتیک
| نام محصول: | دستگاه جوش مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 6-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
دستگاه جوش شبکه میله فولادی تقویت کننده خط خودکار 12 میلی متر قطر
| نام محصول: | دستگاه جوش مش میله فولادی تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 6-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |

