همه محصولات
کلید واژه ها [ automatic wire mesh welding machine plc ] همخوانی داشتن 269 محصولات.
اندازه مش قابل تنظیم طول 12 متر میلگرد دستگاه جوش مش
| نام محصول: | خط تولید پنل مش میلگرد |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
تغذیه خودکار دستگاه جوش مش ساخت و ساز 200 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 440V / 415V / 220V |
دستگاه جوش مش تقویت کننده روسازی بتن با ظرفیت 150kva
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش تقویت کننده |
|---|---|
| قطر سیم: | 5-12 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V/220V/415V/440V |
2500D 5mm 65 Times ساخت و ساز مش جوشکاری
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش |
|---|---|
| قطر سیم: | 5.0-9.0 میلی متر |
| عرض مش جوشکاری: | 2500 میلی متر |
دستگاه جوش مش مش حصار 50-200 میلی متر مش
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| قطر سیم: | 3-6 میلی متر |
| ولتاژ: | 380V / 50HZ / سفارشی |
دستگاه جوش مش مش سیلندر 3000 میلی متر
| نام محصول: | تقویت کننده دستگاه جوش مش |
|---|---|
| پرس جوشکاری: | توسط سیلندر هوا |
| سرعت جوش: | 45-65 بار در دقیقه |
ماشین شمشیربازی مش مش سیم 40 میلی متری 40 بار
| نام محصول: | دستگاه جوش مش مشبک |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود: | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
قلاب پنوماتیک مش جوش مش آبی سفید 2 متر عرض دستگاه جوش
| نام محصول: | تجهیزات جوش مش حصار |
|---|---|
| نوع سیم طولی: | پیش بریده شده |
| نوع سیم متقاطع: | پیش بریده شده |
سروو موتور Pull Mesh Hopper Construction Mesh Welding Machine Load 1T
| نام محصول: | تجهیزات جوشکاری مش ساختمانی |
|---|---|
| استفاده: | مش های نرده جوش |
| وزن: | 4.5 T |
دستگاه پانل مش سیم جوش داده شده 30 میلی متری با راندمان بالا 7-9 کیلووات بر ساعت
| نام محصول: | دستگاه جوش پانل مش سیم جوش داده شده |
|---|---|
| اندازه سوراخ: | 50 * 50 میلی متر 100 * 100 میلی متر 150 * 150 میلی متر 200 * 200 میلی متر |
| عرض مش: | 1000 میلی متر. 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 2000 میلی متر، 2500 میلی متر |

